Hakkımızda

ARKetik Sigorta'ya Hoşgeldiniz

ARKETİK Sigorta kurucusu Ceren Kalaç Küpeli 2008 yılında Sigortacılık Sektörüne Genel Sigorta A.Ş.’deki acente temsilciliği ile başladı. 2008 – 2016 yılları arasında Ankara Bölge Müdürlüğü bünyesinde Acente Pazarlama Yetkilisi görevinde kendisine bağlı büyük, küçük montanlı tüm acente ve broker kanallarının talep ve sorunlarına çözümler bularak sektör deneyimini arttırmıştır.

2016 yılında evlilik nedeni ile şehir değişikliği yapmak durumunda kalan kurucumuz 2016 Ağustos ayından 2019 Ağustos ayına kadar Mapfre Sigorta’nın Eskişehir Bölge Müdürlüğü’nde Acentelerden Sorumlu Yetkili olarak görev yapmıştır. Sektörü uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, hem Türk Sigorta piyasalarında hem de yurt dışı piyasalarındaki gelişmeleri takip ederek tüm branşlarda ürün ayrıntılarını sigortalıları için inceleyerek en iyi teminatları en iyi primler ile almalarını sağlamak için 2019 Kasım ayında Arketik Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’i kurmuştur.

Ticari bir kuruluş olmanın yanı sıra sektöre katkı sağlamayı da amaç edinen Arketik Sigorta’nın vizyonu tüm sigortalılarına en güvenilir hizmeti sunan acente olmak üzerine kuruludur.

Arketik Sigorta A.Ş., tüm sigortalılarına uyguladığı Risk analizi çalışması sonunda gerçek sigorta ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun sigorta planını oluşturur, sigorta maliyetlerini düşürür, konuyla ilgili poliçe takibi, hasar takibi gibi tüm operasyonları üstlenir, raporlamalarını yapar. Sigortalılarımız ise sadece, Arketik ile çalışmanın güven ve konforunu yaşarlar.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Temeli, etik kurallar çerçevesinde tüm çözüm ortakları ile sigortalıları arasında en verimli bağı kurmayı amaçlayan Arketik Sigorta deneyimli ekibi ve Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketleri ile en ayrıcalıklı özel hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Arketik Sigorta, sigortalılarının bireysel ve kurumsal sigortacılık ihtiyaçlarını “Butik Hizmet” anlayışıyla, kişisel ve kurumsal bilgilerin gizliliğini ön planda tutarak karşılamaktadır.